III liga: Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce by @Telekrosno.pl - Post Details

III liga: Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce

Wygląda na to, że Karpaty najgorsze mają już za sobą. Po katastrofalnym początku sezonu, z meczu na mecz wyniki i sama gra wyglądają coraz lepiej. Mimo kilku strzałów z dystansu w wykonaniu gości, zwycięstwo nie było zagrożone ani przez moment. Ojców zwycięstwa było wielu, ale na miano gracza meczu zdecydowanie zasłużył Dawid Cempa, któremu wychodziło dosłownie wszystko.

Similar Posts!

Koszykówka: Miasto Szkła Krosno - Kotwica Kołobrzeg (skrót)

Ostatnie spotkanie w tym roku krośnieńskiej drużyny przed własną publicznością dostarczyło jej sporej dawki wrażeń. Im bliżej końca meczu, tym bardziej ubywało wiary w kibicach biało - zielonych na szczęśliwe jego zakończenie. Na szczęście krośnianie przebudzili się tuż przed końcowym gwizdkiem i zapewnili sobie oraz kibicom na święta bardziej radosny nastrój.

Żużel: Koniec KSM Krosno  - pożegnalne wypowiedzi
Żużel: Koniec KSM Krosno - pożegnalne wypowiedzi

Mecz KSM Krosno - Unia Kolejarz Rawicz był ostatnim meczem w 12-letniej historii KSM-u. Przed jego rozpoczęciem z kibicami pożegnali się prezes Janusz Steliga i wiceprezes Wojciech Zych. Z kibicami pożegnał się także Stanisław Jagiełło, który przez 30 lat był spikerem podczas rozgrywanych w Krośnie zawodów żużlowych.

III liga: Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ

Każdy, kto choć trochę interesuje się sytuacją Karpat wie, że drużyna znów buduje się praktycznie od nowa. W takich okolicznościach zdarzają się takie wpadki jak łomot od Podhala, który gra dojrzałą i efektywną piłkę. W zespole gości fantastycznie rolę jokera odegrał Rafał Komorek, który wypracował trzy gole na prawym skrzydle, w drużynie gospodarzy pochwalić trzeba Mateusza Krawczyka, który w pierwszej połowie utrzymywał Karpaty przy życiu. Bubel z drugiej połówki potwornie obarcza jego konto, ale i tak nie miał on już wpływu na wynik spotkania. Za niespełna dwa tygodnie przy Legionów zamelduje się Resovia Rzeszów.

Żużel: KSM Krosno  - Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Żużel: KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

KSM Krosno dostał niespodziewanie kolejną szansę na przedłużenie sezonu o fazę play-off. Krośnianie jednak jej nie wykorzystali. Jeden Bellego – to było za mało na pokonanie ekipy z Ostrowia. Tym samym był to ostatni mecz „Wilków” w tym sezonie. Zakończyli go na 5 miejscu.

Żużel: KSM Krosno - Speedway Wanda Instal Kraków

Krośnianie mecz wygrali, ale przegrali ligę. Ostatni mecz w sezonie miał zadecydować o pozostaniu drużyny z Krosna w Nice PLŻ. Krakowianie nie ułatwiali tego zadania i o przyszłorocznych losach "Wilków" zadecydował dopiero XV bieg.

Żużel: KSM Krosno - Stal BETAD Leasing Rzeszów

Po jedenastu latach na krośnieńskim torze żużlowym znów odbyły się derby Podkarpacia pomiędzy miejscowym KSM-em i rzeszowską Stalą. Pogoda dopisała, frekwencja również, szczęście gospodarzom także dopisywało, ale tylko do połowy spotkania. Kiedy w ósmej gonitwie na bandzie zatrzymał się najlepszy tego dnia Siergiej Łogaczow i goście wygrali 5:1, fortuna się odwróciła i Wilki nie wygrały do końca zawodów już ani jednego wyścigu.

Żużel: KSM Krosno -  Orzeł Łódź
Żużel: KSM Krosno - Orzeł Łódź

"Wilki" przegrały swój kolejny mecz. W przeciwieństwie do poprzednich, ta przegrana nie przynosi jednak ujmy krośnieńskiej drużynie. Rywal z czołówki tabeli, a i tak musiał się mocno starać i gonić gospodarzy, którzy do połowy spotkania jechali od nich skuteczniej.