Brucevsky z Gralingradu   

Brucevsky z Gralingradu's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“Cześć, jestem Brucevsky, a Gralingrad to mój #blog. Piszę #opowiadania i #felietony o grach. ➡️ https://t.co/cWqUo56Ta4 ➡️ FB: https://t.co/agtYzLzKHb”

 Report User

Highlights

Mam nowego pretendenta do tytułu najgorzej napisanej książki - "Zablokowany. Formuła 1" Wolfa Haasa. Już pomijam fakt, że historia jest bezsensowna, a jej prezentacja chaotyczna. To, co mierzi, to tragiczny styl. Zresztą spójrzcie na ten doskonały przykład.

Mam nowego pretendenta do tytułu najgorzej napisanej książki - "Zablokowany. Formuła 1" Wolfa Haasa. Już pomijam fakt, że historia jest bezsensowna, a jej prezentacja chaotyczna. To, co mierzi, to tragiczny styl. Zresztą spójrzcie na ten doskonały przykład.Bardzo przyjemny artykuł o wirtualnych światach i przesuwającej się granicy interaktywności z @pxlthemagazine. #gry #retrogamesKolejną grą, za którą się zabieram jest Tom Clancy's Rainbow Six Vegas. Nie jest to żaden niezapomniany hit z 2006 roku, raczej tytuł solidny, ale wracam do niego z ciekawością napędzaną nostalgią. Sprawdźmy, jak wygląda to płonące Las Vegas po latach. 

#gry #rainbowsix

Kolejną grą, za którą się zabieram jest Tom Clancy's Rainbow Six Vegas. Nie jest to żaden niezapomniany hit z 2006 roku, raczej tytuł solidny, ale wracam do niego z ciekawością napędzaną nostalgią. Sprawdźmy, jak wygląda to płonące Las Vegas po latach. #gry #rainbowsixZałożyłem konto na Goodreads - Brucevsky z Gralingradu. :) Kogo z Was, Towarzyszki i Towarzysze, mogę tam szukać i obserwować? :) #goodreads #books

User Detail Page

You can find user latest posts and related content on the page. Friends, comments for events / matches are also available on the page. Even you can find users who are same pleasure with current user.

#Travel, #SupportYourTeam, #AllAboutSports