🥊😭 Dlaczego Mike Tyson płakał przed walkami? Większość ludzi myśli, że „Iron Mike” był maszyną bez emocji. Prawda była zupełnie inna. W jednym z wywiadów Mike Tyson przyznał, że przed niektórymi walkami płakał. Nie tylko ze strachu, ale też z poczucia odpowiedzialności za to, co może wydarzyć się w ringu. Tyson powiedział, że bał się zrobić przeciwnikowi coś naprawdę złego. Wiedział, jak brutalny potrafi być i obawiał się, że po walce będzie miał ogromne wyrzuty sumienia. Mimo wizerunku najgroźniejszego człowieka na świecie, przyznał również, że przez całe życie zmagał się z niską samooceną, a jego sukcesy były napędzane przez ego i chęć udowodnienia swojej wartości. To przypomnienie, że nawet najtwardsi wojownicy mają swoje lęki i słabości. Mike Tyson, Iron Mike, Mike Tyson wywiad, Mike Tyson przed walką, Tyson płakał, boks, historia Mike Tysona, psychologia sportu, legendy boksu, mistrz świata w boksie, motywacja, sport, emocje sportowców, ring bokserski, Tyson mindset, ciekawostki bokserskie #MikeTyson #IronMike #Boks #Boxing #LegendyBoksu #Motywacja #PsychologiaSportu #Sport #FightMentality #CombatSports #Tyson #Shorts #YouTubeShorts #Ciekawostki #MMA
To najlepszy wywiad jaki w życiu przeprowadziłem. Ta rozmowa przypomina mi, dlaczego w ogóle zacząłem robić podcasty. Nie po to, żeby oceniać ludzi. Nie po to, żeby mówić Wam, co macie myśleć. Po to, żeby próbować zrozumieć. Wielu z Was już po przeczytaniu nazwiska mojego gościa będzie miało gotową opinię. Dla części będzie człowiekiem, którego historia kończy się na nagłówkach gazet, policyjnych komunikatach i wydarzeniach sprzed lat. Ja zobaczyłem w niej coś znacznie więcej. To historia człowieka, który szukał akceptacji, a znalazł świat przemocy. Człowieka, który chciał być częścią czegoś większego i zapłacił za to cenę, której nie da się cofnąć. To opowieść o lojalności, która potrafi być silniejsza od rozsądku. O ludziach, za których oddałbyś życie, a czasem dosłownie część własnego ciała. W tej rozmowie usłyszycie o świecie, w którym telefon mógł zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. O świecie, w którym kilkudziesięciu ludzi było gotowych pojawić się w jednym miejscu w kilka minut. O świecie, w którym strach, adrenalina i poczucie przynależności stają się codziennością. Usłyszycie historię chłopaka, który miał talent sportowy, trenował z ludźmi, którzy później zdobywali światowe szczyty, a mimo to skręcił w zupełnie inną stronę. To opowieść o więzieniu. O śmierci człowieka. O konsekwencjach, które wracają po latach. O utraconych szansach. O wydarzeniach, po których większość ludzi już nigdy nie podnosi się z kolan. Jest tu historia brutalnego ataku, po którym cudem przeżył. Historia ludzi, których uważał za rodzinę. Historia autorytetów, które okazały się iluzją. Historia życia, które przez lata było budowane na wartościach, które ostatecznie rozsypały się jak domek z kart. Ale przede wszystkim jest to historia refleksji. Nie rozmowa człowieka, który próbuje się wybielić. Nie rozmowa człowieka, który szuka usprawiedliwień. Nie rozmowa o tym, że wszystko było winą kogoś innego. To rozmowa o odpowiedzialności. O tym, jak wygląda życie, kiedy każdego dnia musisz mierzyć się z własną przeszłością. Kiedy nie możesz cofnąć czasu. Kiedy nie możesz wymazać tego, co zrobiłeś i czego byłeś częścią. Nie chodzi o dawanie drugiej szansy. Nie chodzi o czystą kartę. Nie chodzi nawet o wybaczenie. Chodzi o perspektywę, o próbę zrozumienia, jak człowiek trafia do miejsca, z którego wydaje się nie być powrotu. I co dzieje się wtedy, kiedy po latach w końcu spojrzy w lustro i przestanie okłamywać samego siebie. Posłuchajcie do końca. Dopiero wtedy wyróbcie sobie własne zdanie. 00:00:00 Wstęp 00:02:05 Byłem bandziorem 00:04:12 Mieszkanie w Krakowie po wydarzeniach 00:06:05 Jak znalazł się w środowisku kiboli? 00:10:01 Trening sztuk walki 00:10:34 Praca na bramce 00:14:00 Ekipa „szybkiego reagowania” 00:16:00 O zarzutach sprzed kilkunastu lat 00:18:10 Maszeruj albo giń 00:19:39 Chęć przynależności do klubu a kwestia wychowania przez rodziców 00:22:05 Jedna noga na ulicy, druga w sportach walki 00:24:25 Zasadzki na kibiców zwaśnionego klubu piłkarskiego 00:25:58 Tomek Drwal widział, że idę w złą stronę 00:27:16 Sparingi z Janem Błachowiczem 00:27:49 Złe wybory osoby, która aspirowała do sportu – grozi jej dożywocie 00:29:32 Salim 00:31:32 Misiek 00:35:29 Psychologiczny aspekt przynależności do ekipy 00:36:58 Nie wolno odejść z ekipy 00:40:53 Sytuacje z napadnięciem na kogoś 00:42:34 Wojna zaczynała się w momencie opuszczenia domu 00:44:11 Odcięta ręka 00:45:49 Uczucie podczas napadu na jego życie 00:47:47 Wezwanie pomocy 00:50:25 Wydarzenia z przeszłości a aktualne konsekwencje tych czynów 00:51:06 Motyw napadu na Krzysztofa Rybę 00:53:42 Drugi dzień po zabójstwie 00:56:03 Momenty wyjazdu za granicę 00:59:17 Praca na budowie i ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości 01:02:39 Co robił, jak chciał porozmawiać z rodzicami? 01:03:05 Zdjęcie w „The Sun” jako osoby poszukiwanej przez policję 01:03:26 List żelazny 01:07:29 Spotkanie z kolegami po przylocie do Polski 01:08:25 Biznes w Anglii 01:09:17 Spotkanie z kolegami cd. 01:12:29 Katarzyna Ryba 01:21:06 Więzienie 01:24:27 Zarzuty sprzed 14 lat 01:27:44 Odejście dziewczyny 01:30:45 Największym kłamstwem ulicy jest lojalność, na końcu zostajesz sam 01:31:41 Kobiety w życiu gangsterów 01:35:12 Przechodzenie na emeryturę w ekipach 01:38:13 Zeznania Miśka 01:40:14 Płachta z przesłaniem do Miśka 01:41:36 Wojny PR-owe 01:44:13 Historia z osobą poznaną w więzieniu 01:46:13 O pobycie w więzieniu 01:47:08 Tatuaże w życiu kibiców 01:48:24 Praca w rekrutacji 01:55:37 Bałem się podejmować tego tematu 01:57:35 Ryzyko PR-owe dla firmy pracującej ze mną 01:58:45 Tomasz Sarara 02:01:08 Dostanie drugiej szansy 02:03:24 Boisz się publikacji tego wywiadu? 02:05:00 Czy śmierć Tomka zawsze będzie w nim? 02:06:07 Pytanie o cofnięcie czasu 02:08:57 Liderzy ekipy Wisły 02:10:48 Życie gangsterskie w Anglii 02:12:01 Tracenie miłości w więzieniu 02:14:25 Historia z przestrogą 02:20:02 Sport zamiast ulicy 02:22:38 Nie warto wchodzić na przestępczą drogę 02:25:44 Dożywocie z przerwami
Subskrybuj #WeszłoTV: http://bit.ly/WeszloSUB Grabara ostatnio został zapytany o transfer do Hull City i odpowiedział, że chyba go nie szanują. Jak się dokładnie nad tym zastanowisz, to on właśnie spadł z Bundesligi, ma już 27 lat i ma jeszcze w cv Kopenhage Aarhus i bycie w szkółce Liverpoolu. Gdzie tu byłaby dla niego ujma, jakby dostał ofertę z Hull City?” Wpadnij tutaj: ⚽ Instagram: https://www.instagram.com/weszlocom/ ⚽ TikTok: https://www.tiktok.com/@weszlo_com ⚽ Twitter: https://x.com/WeszloCom ⚽ Strona: https://weszlo.com Jesteśmy też tu! ⚽ Dołącz do naszej typerskiej sekcji Weszło w grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/weszlo ⚽ Zobacz niezbędnik o wszystkich informacjach na temat legalnych bukmacherów w Polsce: https://weszlo.com/legalni-bukmacherzy/ #KamilGrabara #Grabara #WeszloTV #HullCity #Transfery #PremierLeague #PiłkaNożna #Bundesliga
▶ Czy wiesz, że co trzeci polski inwestor ma konto w XTB? Dowiedz się więcej: https://www.xtb.com/pl/tupracujapieniadzepolakow. Dodatkowo rejestrując się na XTB z kodem TOMEK otrzymasz specjalny kurs zarządzania finansami od podstaw ▶ https://link-pso.xtb.com/pso/RlhmW | Inwestowanie jest ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie. #reklamaxtb ⚽ ⚽Odliczamy do mundialu! Skorzystaj z promocji w MediaMarkt 👉https://bit.ly/4eFjiI8 #reklamamediamarkt ▶ Oglądaj Canal+ ➡️ https://can.al/TomCwi_LigaMistrzow2025 #reklamacanalplus 00:00 Załamanie nerwowe po odejściu Lewego 04:04 Transmisje bez komentatorów 05:52 Fede Valverde 10:37 Najlepsza Wisła od lat? 14:30 Duet Święcicki-Ćwiąkała 15:09 Ocena klubów, których nie śledzę 16:49 Przyjście Mourinho 19:45 Powrót do Canal+ 33:40 Filozofia trenerska 33:58 Czy da się powtórzyć moją drogę? 36:00 Pedri 36:38 Wywiad z Borucem 37:45 Grupy kibicowskie Realu i Barcy oraz sociale 39:30 Podrywanie hiszpańskich dziewczyn 39:59 Nerdowski odcinek o statystykach 43:30 Co mnie denerwuje? 47:38 Xabi Alonso 49:28 Thiago Pitarch 49:58 Syn w akademii Wisły 50:17 Łaczona XI PSG i Arsenal 52:08 Wpływ sociali na odbiór piłkarzy 53:12 Kryteria Złotej Piłki 54:17 Najbardziej niedoceniany trener 55:39 Zmiana przepisu o spalonym
Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia! Robert Mazurek zaprasza na Poranną Rozmowę Zero. Gościem jest Zbigniew Bogucki. 🎬 Wszystkie odcinki: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvLrA9jH7wQja3B-ILrqrmWeILtKCMRqU 🍫 Sprawdź nowe batony w sklepie SFD. W koszyku wpisz kod ZERO i zgarnij 10% zniżki 👉🏼 https://sklep.sfd.pl/r/a/59 📊 XTB - właściwe miejsce dla Twoich inwestycji - http://link.pl.xtb.com/kanal-zero I Oferowane instrumenty finansowe są ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie. ⚔️ Z Kuchnią Vikinga - zero słodzenia! Zamów z kodem: ZERO20 a otrzymasz 20% zniżki na wszystkie diety i ZERO30 dla nowych użytkowników. Więcej na 👉 https://kuchniavikinga.pl/ 💰 ZEN.COM – aplikacja finansowa z kontem wielowalutowym, dzięki której wymieniasz waluty po korzystnych kursach i płacisz wygodnie za granicą bez szukania kantoru. Testuj za darmo przez 3 miesiące z kodem ZERO: https://be.zen.com/ZERO 🏎️ Wygraj 1 z 6 samochodów w loterii Vehis! Nie musisz być klientem, by odjechać jednym z nich. Graj o swoje i sprawdź szczegóły na 👉 https://vehis.pl/loteria Szczegóły i regulamin na 👉 https://loteriavehis.smolar.pl. Loteria dla osób powyżej 18 roku życia. Organizator: Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa sp. z o.o. 🎟️ Kup bilet na Kongres Zero 2026 👉🏼 https://skroc.pl/kongreszero2026yt Wpadnij tutaj: 🔴 Portal Zero: www.zero.pl 🔴 Kanał Zero Extra: https://www.youtube.com/channel/UCNbQpy2EqkiK0AUdyyr35vA 🔴 Instagram: https://www.instagram.com/oficjalnezero/ 🔴 Facebook: https://www.facebook.com/oficjalnezeroo 🔴 Grupa Facebook: https://www.facebook.com/groups/sekcjazero/?ref=share_group_link 🔴 TikTok: https://www.tiktok.com/@oficjalnezero 🔴 Twitter: https://twitter.com/oficjalnezero 📩 biznes@kanalzero.pl #kanałzero #polityka #polskapolityka #rozmowa #poranek #wywiad #mazurek #bogucki #nawrocki #pis
Wywiad z Filipem Komorskim po meczu o Superpuchar Polski. GKS Tychy wygrał ten mecz z JKH GKS Jastrzębie 2:1 po ...
Wywiad z Joelem Kerkkanenem po meczu GKS Tychy - Unia Oświęcim Tychy wygrały spotkanie 22. Kolejki 4:3.