Shpresoj që Artmotion dhe klubet ta marrin në konsideratë orarin e ndeshjeve të skuadrave evropiane dhe ta evitojnë derbin e javës në Superligë me një ndeshje evropiane që ngërthen interes. Sot psh Prishtina - Gjilani në Klan Kosova s’ka fare konkurrencë nga ndeshjet evopiane. ☺️Popular Tags

#Franck Ribery  #Manuel Neuer  #LeBron James  #Zlatan Ibrahimovi  #Amazing Solo Goals  #Mesut Ozil  #Zlatan Ibrahimovi  #Michael Jordan  #Best Football Defending Skills  #Neymar  

Popular Users

#nfl  #itsBayleyWWE  #incarceratedbob  #b_ryan9  #BringerOfRain20  #SportsCenter  #RealSkipBayless  #YouTube  #BillGates  #criscyborg  #iamsrk  #darrenrovell