RIJEKA vs VARAŽDIN 2:1 (8.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Rijeka osvojila tri domaća boda protiv Varaždina U ogledu osmog kola HT Prve lige Rijeka je na svojoj Rujevici svladala Varaždin 2:1 i tako upisala četvrtu pobjedu u sezoni. Premda je Rijeka odmah nametnula svoj ritam gosti su poveli u 16. minuti lijepim udarcem Obregona s 10-ak metara. No, Rijeka je toliko žestoko pritiskala suparnika da se mogao očekivati preokret. Prvo je u 20. minuti Stolnik u gužvi pogodio vlastitu mrežu, dok je Kulenović u 36. zabio za vodstvo Rijeke. I prije toga, a i kasnije, Rijeka je bila ta koja je konstantno prijetila i stvarala brojne prilike. Mogla je Rijeka do kraja i uvjerljivije slaviti, no ostao je samo taj gol plusa za Rožmanovu momčad. HT Prva liga, 8. kolo: Rijeka - Varaždin 2:1 (Stolnik 20.-ag, Kulenović 36. / Obregon 16.)