Content removal request!

DINAMO vs RIJEKA 0:2 (6.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Rijeka s 2:0 slavila kod Dinama Veliki derbi odigrali su nogometaši Dinama i Rijeke na maksimirskom stadionu, što je bila zaostala utakmica šestog kola HT Prve lige. Slavila je Rijeka s 2:0. Vrlo dobro se igralo na maksimirskom stadionu. Dinamo je odmah zagospodario terenom i vrlo brzo stvorio dvije jako dobre šanse (dva udarca Ademija). No, vratar Rijeke Nevistić je uglavnom bio vrlo siguran u svim svojim intervencijama, a isto tako, Rijeka je vremenom znala biti vrlo opasna u kontrama. Premda je Dinamo imao mnogo udaraca u okvir vrata, iako i Rijeka nije bila bezopasna, u prvih 45 minuta nije bilo golova. U drugom dijelu Dinamo je samo nastavio dominirati te je u 53. minuti dobio sjajnu priliku za vodstvo. Bruno Petković je izveo jedanaesterac, ali je odlični Nevistić obranio njegov mlaki udarac. Nakon toga Dinamo je upoznao sjajnu kontru Rijeke koja je bljesnula dva puta. Prvo je Menalo namjestio Lončaru prvi pogodak, a potom su u 71. minuti još ljepšu kontru izveli Riječani koju je majstorski okončao Andrijašević za konačnu i veliku pobjedu Rijeke od 2:0. HT Prva liga, zaostala utakmica 6. kola: Dinamo - Rijeka 0:2 (Lončar 66., Andrijašević 71.)