GORICA vs SLAVEN BELUPO 0:1 (11.kolo, HT Prva liga 20/21)

Iznenađujuće su nogometaši Slaven Belupa osvojili sva tri boda na gostovanju kod Gorice gdje su slavili 1:0 u zaostalom susretu 11. kola HT Prve lige. Dvoboj je odigran u pravim snježnim uvjetima. Gotovo kompletan travnjak bio je prekriven snijegom i na njemu je vrlo teško bilo organizirati smislenu akciju. Bilo je tako jasno da će prekidi biti najveća opasnost, a iz jednog takvoga je i postignut jedini pogodak. U 54. minuti je ubačenu loptu Soldo glavom pospremio u mrežu za treću vezanu gostujuću pobjedu Slaven Belupa. Kristijan Lovrić je, pak, bio najrazigraniji igrač Gorice. U 14. minuti je imao odličnu priliku, kao i nakon primljenog gola domaćina te u samoj sudačkoj nadoknadi, ali je uvijek gostujući vratar Filipović izlazio kao pobjednik iz tih sudara. HT Prva liga, zaostala utakmica 11. kola: Gorica - Slaven Belupo 0:1 (Soldo 54.)