INTER-ZAPREŠIĆ vs HAJDUK 1:4 (36. kolo, HT Prva liga 19/20)

U dvoboju posljednjeg, 36. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka su u Zaprešiću bili bolji od Intera te su slavili s 4:1. Nakon prilično lošeg i sporog prvog poluvremena, ritam se podigao u nastavku i to od trenutka kada je u 50. minuti igrač Hajduka Vušković dobio drugi žuti karton. Tek tada je Hajduk zaigrao konkretnije i bolje te je na kraju lako svladao budućeg drugoligaša. Glavni igrač Hajduka i ovaj put je bio Mijo Caktaš koji je postigao dva pogotka, u 57. i 75. minuti čime je došao do okrugle brojke od 20 ligaških pogodaka ove sezone. I prije nego je Mirko Marić odigrao svoju utakmicu ovog kola, prestigao je napadača Osijeka na ljestvici strijelaca. Za jedan gol Hajduka zaslužan je domaći igrač Grgić, a recimo i da su Zaprešićani dvoboj završili s desetoricom, nakon što je Soldo zaradio drugi žuti karton. U sudačkoj nadoknadi je Jradi povećao na 4:0, a Komnen Andrić iz slobodnog udarca pogodio za konačnih 1:4. Hajduk je završio sezonu na petom mjestu, dok je Inter-Zaprešić ispao iz HT Prve lige. HT Prva liga, 36. kolo: Inter-Zaprešić - Hajduk 1:4 (Grgić 64.-ag, Andrić 90.+4/Caktaš 57., 75., Jradi 90.+2)