RIJEKA vs OSIJEK 1:1 (13.kolo, HT Prva liga 20/21)

Derbi 13. kola HT Prve lige na Rujevici završio je bez pobjednika. Rijeka i Osijek su odigrali 1:1, a Osijek je time zasjeo na prvo mjesto ljestvice, no uz dvije utakmice više od Dinama. Ogled je bio vrlo energičan s obje strane. Igralo se žestoko, ali su više energije u sve unosili domaći igrači koji su imali bolje prilike. Pogotovo se često u dobrim šansama nalazio Franko Andrijašević, no više od sat vremena nijedna se mreža nije zatresla. Ujedno su igrači oba sastava po jednom tražili jedanaesterac, a Rijeka je u 60. minuti ostala s igračem manje na travnjaku, nakon drugog žutog kartona Pavičića. I nakon što nije iskoristio neke prilike u prvom poluvremenu, Andrijašević je zabio u 64. minuti, odmah nakon što je Rijeka ostala s desetoricom. Ipak, brojčani manjak je utjecao na Rijeku, a Osijek je u 83. minuti došao do boda. Sjajno je s 20-ak metara raspalio Bočkaj i pogodio suparničku mrežu za konačnih 1:1. Rijeka je odigrala prvu ligašku utakmicu nakon 8. studenoga i bio je ovo prvi ovosezonski remi Rijeke u HT Prvoj ligi. HT Prva liga, 13. kolo: Rijeka - Osijek 1:1 (Andrijašević 64./Bočkaj 83.)