Asen Chandarov a prefațat meciul Academica - FC Hermannstadt by @SportEnthusiast - Post Details

Asen Chandarov a prefațat meciul Academica - FC Hermannstadt

Asen Chandarov a marcat primul gol pentru Academica Clinceni în partida din deplasasre cu CFR Cluj.

Similar Posts!

Conferinta de presa Adrian Falub

Concluzii ale directorului tehnic al echipei noastre dupa Academica Clinceni - FC Voluntari 0-0.

Declarații Ilie Poenaru

Interviu Ilie Poenaru dupa amicalul Academica Clinceni - Chindia Târgovişte 1-0.

Academica Clinceni - Chindia Târgovişte 1-0 (meci amical)

Primul meci amical al verii s-a încheiat cu victoria echipei noastre. Academica Clinceni - Chindia Târgovişte 1-0. Golul a fost marcat de Ştefan, în minutul 87.

Ilie Poenaru, după Academica - Craiova

Academica Clinceni a învins cu 1-0 pe Universitatea Craiova, în etapa 5 a Ligii I - Playoff.

Ilie Poenaru, dupa Academica - Iasi 2-1

Academica Clinceni a invins cu 2-1 pe Politehnica Iasi, in etapa 29 a Ligii I. Oaspetii au deschis scorul prin Platini, in minutul 17. Academica a intors rezultatul ...