Match Highlights - 1/4 finale Kupa BiH: RK Bosna Visoko - HMRK Zrinjski Mostar [2.2.2019.] by @RK Bosna Visoko - Post Details

Golovi i akcije sa prve utakmice 1/4 finala Kupa Bosne i Hercegovine u sezoni 2018/19 između RK Bosna Visoko i HMRK Zrinjski Mostar. Utakmica je odigrana 2. februara 2019. godine u Visokom, a Bosna je slavila rezultatom 31:18 (poluvrijeme 16:10) uz 15 golova kapitena Adnana Harmandića i 13 odbrana golmana Enesa Sirče. U video prilogu korišteni su materijali RTV Visoko.

Similar Posts!

Match Highlights: RK Bosna Visoko - RK Borac Mtel Banja Luka [4.5.2019.]

U utakmici 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovini rukometaši visočke Bosne u Visokom savladali su RK Borac Mtel Banja Luka rezultatom 29:24 (poluvrijeme 14:11). Za izradu video priloga korišteni snimci RTV Visoko.

Match Highlights: RK Bosna Visoko - RK Borac mtel Banja Luka [6.3.2019.]

U prvoj utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine rukometaši banjalučkog Borca zasluženo su slavili u Visokom rezultatom 28:24 (poluvrijeme 14:10). U pripremi priloga korišteni snimci RTV Visoko.

Match Highlights: RK Bosna Visoko - RK Konjuh Živinice [24.2.2019.]

Pogledajte neke od golova i akcija rukometaša RK Bosna na utakmici 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv RK Konjuh Živinice. Utakmica je završena rezultatom 35:24 (poluvrijeme 16:10) u korist RK Bosna Visoko. Za pripremu priloga korišteni video materijali RTV Visoko.

Trener RK Bosna Edhem Sirčo nakon Zrinjskog i uoči Maglaja

Naši rukometaši u dvije utakmice protiv Zrinjskog izborili su plasman u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine, dok već ovog vikenda nastavljaju svoj put u Premijer ligi na teškom gostovanju u Maglaju.

Adis Hadžić o utakmicama četvrtfinala Kupa sa Zrinjskim

Naš trener Adis Hadžić u razgovoru za RTV Visoko osvrnuo se na prvu utakmicu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine sa HMRK Zrinjski i očekivanja pred revanš u Mostaru. Izvor: Sportski mozaik, RTV Visoko