FK Temnic 1924 - FK CSK Pivara - Izjave posle meca by @FK Temnic 1924 - Post Details

FK Temnic 1924 - FK CSK Pivara - Izjave posle meca

У тешкој утакмици са доста преокрета, одиграној на “Мичетовом стадиону” у Крушевцу између варваринског прволигаша Темнића 1924 и екипе ЧСК Пиваре из Челарева, виђено је четири гола, али је овај меч 7. кола ПЛС завршен ремијем и резултатом 2:2. Први су повели гости из Челарева поготком јужнокорејског интернационалнца Чоа Минсеа у 21. минуту и са тим резултатом се отишло и на паузу. На самом старту другог полувремена домаћи фудбалери долазе до изједначења када у 46. минуту Душан Вукајловић успева да савлада одбрану ЧСК-а. Пола сата касније, поготком Предрага Луке у 73. минуту, долази до преокрета и Темнић 1924 долази до вођства, да би у 85. минуту Зоран Караћ затресавши мрежу Варваринаца поставио и коначни резултат од 2:2. Коментаришући утакмицу, шеф струке Темнића 1924 Радмило Јовановић оценио је да је домаћи тим у другом полувремену много више показао у односу на прво, тако да су фудбалери Темнића 1924 после лоше игре у првом полувремену, у другом успели да дају гол и да изједначе, па и да у једном тренутку преокрену резултат у своју корист. После 7. кола Темнић 1924 на табели заузима 10. позицију са 10 бодова, а већ наредног викенда фудбалери из поморавске вароши путују код комшија у Јагодину где их очекује истоимена екипа која је на 14. позицији и која је у досадашњем току првенства успела да освоји само 5 бода. Сниматељ: Иван Јочић

Similar Posts!

FK Temnic 1924 - FK Sindjelic - 0:2 (RTK)

За викенд се играла и Прва лига Србије. У утакмици деветог кола фудбалери Темнића 1924 изгубили су на Мичетовом стадиону у Крушевцу од екипе Синђелића резултатом 0:2. После одиграних 9 кола Темнић 1924 са 10 бодова заузима 11 место на табели Прве лиге Србије, док у наредном колу екипа Темнића 1924 следећег викенда гостује фудбалерима Новог Пазара. Прилог: Регионална телевизија Крушевац