F.K.Omladinac(Novi Banovci)-F.K.Proleter(Novi Sad) 0:1 klv omladinci by @Milan Kaplarski - Post Details

F.K.Omladinac(Novi Banovci)-F.K.Proleter(Novi Sad) 0:1 klv omladinci

16.03.2019.Kvalitetna Liga Vojvodine-omladinci.

Similar Posts!

F.K.TSC(B.Topola)-F.K.Borac(NS) 0:3 kadeti play off

02.06.2018.Utakmica odigrana na glavnom stadionu TSC u Backoj Topoli, po izuzetno toplom vremenu u okviru play off,kvalitetne lige kadeta vojvodine.

F.K.Borac(NS)-F.K.TSC(BT) 0:2 kadeti klv play off

28.04.2018.play off:kvalitetna liga kadeta Vojvodine.Utakmica sa dosta sansi,lepih poteza,odbrana.Ekipa F.K.Borac(NS) propustila sanse u prvom poluvremenu,propustila sanse u drugom poluvremenu,ponisten gol,nije sviran penal,a gosti strpljivo cekali svoju sansu i realizovali iz dve prilike-kontre i polukontre.

F.K.Spartak Subotica-F.K.Borac Novi Sad 3:3

Utakmica odigrana na stadionu F.K.Spartak u Subotici po veoma hladnom vremenu 17.12.2016-kadeti 2001.Golove za F.K.Borac postigli:Kaplarski,Sepa i Stankovic