SESTŘIH: Vsetín - Prostějov 4:1 (14.01.2019, 46. kolo Chance ligy) by @VHK ROBE Vsetín - Post Details

SESTŘIH: Vsetín - Prostějov 4:1 (14.01.2019, 46. kolo Chance ligy)

Do vedení poslal Valachy v páté minutě Kopta, čímž vzal hostům vítr z plachet. Akce Jestřábů ale neutichly nadobro, a tak se musel mít na pozoru nejen Neužil, ale i Gába. Hosté soupeře v první třetině přestříleli, přesto se z dalšího přesného zásahu radoval Vsetín. Navázal na to také ve druhé třetině, čímž získal tříbrankové vedení. Do třetího dějství se však šlo za stavu 3:1 a hosté si cílevědomě šli pro další branku. Ta ale do Gábovy sítě nepadla a na druhé straně kluziště se prosadil Pitule, který stanovil konečný výsledek zápasu. Branky a nahrávky: 5. Kopta, 20. Rác (Mikuš, Theoret), 22. Rob (Jonák, Pechanec), 57. Pitule – 35. Račuk (Žálčík, Mikliš).