Oto wybrańcy Gennaro Gattuso na mecz z Rijeką. Na płytę boiska zawodnicy Napoli wyjdą w specjalnie prz by @SSC Napoli Polska - Post Details

Oto wybrańcy Gennaro Gattuso na mecz z Rijeką.

Na płytę boiska zawodnicy Napoli wyjdą w specjalnie prz by @SSC Napoli Polska - eDayFm

Oto wybrańcy Gennaro Gattuso na mecz z Rijeką. Na płytę boiska zawodnicy Napoli wyjdą w specjalnie przygotowanych koszulkach z nazwiskiem Diego Maradony. Uczczą w nich minutę ciszy ku pamięci legendy Neapolu. #włoskarobota #AD10S #ForzaNapoliSempre 💙

Similar Posts!

Gennaro Gattuso🎙️: "Dziękuję i gratuluję moim chłopcom, głowy do góry!" Tą optymistyczną wypowiedzią zaczniemy ten dzień. Niestety, przegraliśmy wczorajszy mecz z Juventusem 0:2. #wloskarobota #ForzaNapoliSempre💙

Takim składem zawalczymy dziś o Superpuchar Włoch.
Forza!

#wloskarobota #ForzaNapoliSempre💙

Takim składem zawalczymy dziś o Superpuchar Włoch. Forza! #wloskarobota #ForzaNapoliSempre💙

#ForzaNapoliSempre 💙

Buongiorno, dziś mecz! ☕ 🔹Mecz o Superpuchar Włoch 🔹Juventus - Napoli 🔹Mapei Stadium, Reggio Emilia 🔹Sędzia główny - Paolo Valeri (Rzym) 🔹21:00, TVP Sport Więcej o meczu: 👉 @AmiciSportivi #JuveNapoli #wloskarobota #ForzaNapoliSempre 💙

Najwyższa wygrana od września!

#ForzaNapoliSempre💜
#włoskarobota

Najwyższa wygrana od września! Zawodnicy Napoli zagrali dzisiaj fenomenalnie w ofensywie. Choć Azzurri niekiedy pozwalali graczom Fiorentiny na dochodzenie do sytuacji, to świetnym refleksem wykazywał się Ospina. #ForzaNapoliSempre💜 #włoskarobota

#ForzaNapoliSempre💙

Po pierwszej połowie wygrywamy z Fiorentiną aż 4:0! Choć po pierwszej bramce goście przejęli inicjatywę, to świetne interwencje Ospiny pozwoliły zachować czyste konto. Przy takim wyniku i skuteczności o zwycięstwo chyba możemy być spokojni. #ForzaNapoliSempre💙 #włoskarobota

Jeszcze raz buongiorno! ☕ Wszystkie testy zawodników pobrane o północy okazały się negatywne! Mecz odbędzie się bez przesunięć. 🔹Napoli 🆚 Fiorentina 🔹Stadio Diego Armando Maradona, Neapol 🔹12:30, Eleven Sports 1 🔹 Sędzia Daniele Chiffi #ForzaNapoliSempre💙 #włoskarobota

Wczorajsze testy wykazały obecność COVID-19 u Fabiana Ruiza. Został odseparowany od reszty zespołu, jednak drużyna drugi raz musiała poddać się badaniom. Oczekiwanie na ich wyniki może opóźnić start meczu z Violą, zaplanowany na 12:30. #wloskarobota #ForzaNapoliSempre 💙

Po bardzo emocjonujacym spotkaniu, Azzurri pokonali swoich imienników z Toskanii 3:2. Goście do samego końca mieli szansę na odwrócenie wyniku. Biorąc pod uwagę wyniki w Serie A, liczmy, że w 1/4 finału Coppa Italia trafimy na... Romę. #wloskarobota #ForzaNapoliSempre 💙

Dzięki dobrej postawie skrzydłowych gospodarzy pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1. Koncert gry Lozano, bardzo aktywni Gio oraz Politano. Empoli potrafi jednak groźnie skontrować, co zwiastuje, że będą jeszcze emocje w drugich 45 min. #wloskarobota #ForzaNapoliSempre 💙

Tak prezentuje się skład Napoli. Bardzo jesteśmy ciekawi jak na pozycji Zielińskiego spisze się Elmas. #włoskarobota #ForzaNapoliSempre 💙