A brief glimpse into the past

Zdeněk Peňáz a jeho výstavní střela a gól na 3:2.

4.6.2023: zápas 25. kola I. A třídy skupiny B: FC Žďas Žďár nad Sázavou B - 1.FC Jemnicko 3:3(1:2).

Gólové hody vítěze nenašly!

4.6.2023: Sestřih ze zápasu 25. kola I. A třídy skupiny B: FC Žďas Žďár nad Sázavou B - 1.FC Jemnicko 3:3(1:2).

Další domácí vítězství upevnilo béčku druhou pozici!

20.5.2023: Sestřih ze zápasu 23. kola I. A třídy skupiny B: FC Žďas Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Želetava 5:1(3:0).

Is the ACC doomed? | Reactions to the Magnificent 7 bombshell

Pat and BRM react to Brett McMurphy's report of the ACC's possible demise.

Zdeněk Peňáz vystřílel po přestávce žďárské rezervě tři body!

6.5.2023: Sestřih ze zápasu 21. kola I. A třídy skupiny B: FC Žďas Žďár nad Sázavou B - Velký Beranov 2:0(0:0).

RCB register their 5th win of the season | T20 Time Out Live | LSG vs RCB Post-Match Show

Tom Moody and Deep Dasgupta join Raunak Kapoor on ESPNcricinfo T20 Time:Out to look back RCB's win against LSG ...

How we chased 163 runs in 20 Overs? #batting #highlights #cricket #battingskills

TJ Sokol Šebkovice - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1:1

30.4.2023 Soutěž - 1.A třída skupina B 0:00 Nástup 4:08 1. poločas 50:44 2. poločas Góly: 38:24 domácí 1:01:37 hosté.