A brief glimpse into the past

František Matys po utkání se Slavií Praha B

O své dojmy z remízového utkání se rezervou Slavie Praha se s námi poděli František Matys. Hráč, který ve Vyškově hostuje z ...

ROZHOVOR • Rozhovor po utkání s SK Slavia Praha "B". Utkání hodnotí Jan Kadlec.

Slezský se po reprezentační přestávce střetl s rezervou pražské Slavie. Jan Kadlec v něm vstřelil v 75. minutě branku na 1:0.

Tisková konference po utkání s SK Slavia Praha "B". Zápas hodnotí trenér Peter Hlinka.

Slezský měl první vítězství v jarní části na dosah, když se z přímého kopu trefil Kadlec. V poslední minutě nastaveného času ale ...